Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Wednesday, April 5, 2017
<
April 2017
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Bronze
Atletico de Loudoun
9 - 2
Bench Warmers
Complete
Field 3
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Platinum
Jopa FC
16 - 9
Fuego FC
Complete
Field 1
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Platinum
Corona Runnings
8 - 6
The Schemers
Complete
Field 2
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Diamond
Peezy's Pub
8 - 11
Empire
Complete
Field 3
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Bronze
Cyclone
2 - 6
The New Team
Complete
Field 1
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Gold
D.A.R.E.
8 - 6
SC United
Complete
Field 2
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Gold
Chelsea
6 - 7
K2M
Complete
Field 3
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Platinum
The Highlanders
12 - 13
Dulles United
Complete
Field 1
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Gold
Team USA
8 - 11
Balls to the Walls
Complete
Field 2
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Diamond
Nothing Serious
9 - 9
Usual Suspects
Complete
Field 1
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Silver
The Mathletes
1 - 8
Drunken Pirates
Complete
Field 2
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Silver
Fresh Legs Fc
8 - 5
United FC
Complete
Field 1
March 1st, 2017 Wednesday Coed Division Silver
Money Shot
9 - 6
We Don't Care FC
Complete
Field 2
March 1st, 2017 Wednesday Midnight League
Chelsea TBD
14 - 6
Sterling FC
Complete
Field 1
March 1st, 2017 Wednesday Midnight League
Club 05 Fc
3 - 10
Remolacha
Complete
Field 2
Calendar
<
April 2017
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Events on Wednesday, April 5, 2017
9:30 AM
10:30 AM
Stroller Strides / Fit4Mom - Christina Gerberick
Court 4
9:30 AM
10:30 AM
Stroller Strides / Fit4Mom - Christina Gerberick
Court 5
9:30 AM
10:30 AM
Stroller Strides / Fit4Mom - Christina Gerberick
Court 6
5:00 PM
8:00 PM
Hoops The Right Way - Renita Sumblin
Court 4
5:00 PM
6:00 PM
Stefan Gudjohnsen
Court 5
5:00 PM
9:00 PM
Willie Diggs Basketball Academy
Court 6
6:00 PM
7:00 PM
Cavalier Lacrosse - James Cramp
Field 2
6:00 PM
7:00 PM
Cavalier Lacrosse - James Cramp
Field 3
9:00 PM
12:00 AM
Open Gym Volleyball
Court 6