Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Tuesday, August 16, 2016
<
August 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Tuesday Men's Over-35 Division 1
The Gunners
13 - 9
Mexico
Complete
Field 3
Martinez
Tuesday Men's Over-35 Division 1
Taboo Bees
8 - 1
Vienna United
Complete
Field 1
Tuesday Men's Open Division 1
Duke Dawgs
5 - 8
Superstars
Complete
Field 2
Valdivia
Inline Hockey League GOLD
Men In Black
10 - 6
Snipers
Complete
Hockey Rink
Tuesday Men's Over-35 Division 2
Rush-In
5 - 3
Old School Boyz
Complete
Field 3
Martinez
Tuesday Men's Over-35 Division 2
Vienna Fire
7 - 10
Chronologically Gifted
Complete
Field 1
Tuesday Men's Over-35 Division 2
BC United
4 - 3
Ashburn Boyz
Complete
Field 2
Valdivia
Inline Hockey League GOLD
Unjust Mangos
2 - 8
Mapleleafs
Complete
Hockey Rink
Tuesday Men's Open Division 1
Raiders
8 - 5
Bench
Complete
Field 3
Martinez
Tuesday Men's Over-50
Motrin Mavericks
14 - 5
Never Was
Complete
Field 1
Tuesday Men's Over-50
Zas Gol
10 - 4
Old Stars
Complete
Field 2
Valdivia
Inline Hockey League SILVER
Guinjas
8 - 4
Cleveland Brownings
Complete
Hockey Rink
Tuesday Men's Open Division 2
Caja United
9 - 1
TBD FC
Complete
Field 3
Martinez
Tuesday Men's Open Division 2
New Individual Team
3 - 5
Hoonstarz
Complete
Field 1
Tuesday Men's Open Division 2
Stephen Soccer
11 - 6
Chantilly Auto Sales
Complete
Field 2
Valdivia
Inline Hockey League SILVER
Hitmen
9 - 11
Schnarf
Complete
Hockey Rink
Tuesday Men's Over-35 Division 2
Phoenix
5 - 4
La Seleccion
Complete
Field 3
Martinez
Inline Hockey League BRONZE NORTH
Comeback Kids
0 - 3
Knuckle Puck
Complete
Hockey Rink
Calendar
<
August 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Events on Tuesday, August 16, 2016
8:00 AM
6:00 PM
LH&F Camp
Court 4
8:00 AM
2:00 PM
FSBA Basketball Camp
Court 5
8:00 AM
2:00 PM
FSBA Basketball Camp
Court 6
8:00 AM
2:00 PM
Camp
Field 2
8:00 AM
6:00 PM
LH&F Camp
Training Area
9:00 AM
3:00 PM
Coerver United - Vinny Caltabiano
Field 3
2:00 PM
4:00 PM
Top Kick Field Trip
Court 5
2:00 PM
4:00 PM
Top Kick Field Trip
Court 6
2:00 PM
4:00 PM
Top Kick Field Trip
Field 2
5:00 PM
7:00 PM
AUFC Pride - Michelle Augustine
Field 2
6:00 PM
7:00 PM
Sunburned Zebras - Randy Webb
Field 3
6:00 PM
9:00 PM
T.A.G. Muay Thai - Chris Aboy
Small Training Area (Inflatables)
6:00 PM
7:00 PM
Rental (DSP) Shannon Ben Yoseph - Shannon Ben-Yoseph
Training Area